Bireysel Emeklilik Sistemi Hayat Saglık Fibaemeklilik Online

İnternet Şubesi

Fibaemeklilik ailesine hoş geldiniz.

Ergo Emeklilik ve Hayat A.Ş.’nin Fibaemeklilik ile birleşme sürecini resmi olarak tamamlamış bulunuyoruz ve Fibaemeklilik olarak bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da en yüksek standartta hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Birleşme ne zaman ve nasıl gerçekleşti?

5 Mayıs 2016 tarihi itibariyle Ergo Emeklilik ve Hayat A.Ş’nin hisseleri %100 Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş tarafından satın alınmış olup, Hazine Müsteşarlığı ve Rekabet Kurulu’na yaptığımız birleşme başvurusu olumlu olarak sonuçlanmıştır. Böylece, iki şirket 30 Eylül 2016 tarihinden itibaren Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. adı altında hizmet vermeye devam edecektir.

Hayat Sigortalarım / Bireysel Emeklilik Sözleşmelerimde bir değişiklik olacak mı?

Hayır, Hayat sigortası ve bireysel emeklilik sözleşmeleriniz tüm hak ve yükümlülükleri ile Fibaemeklilik ve Hayat A.Ş.’ye devrolmuştur.


Fibaemeklilik olarak, sigortacılıkta butik hizmetin değerine inanıyor ve müşterilerimize daima bu anlayış ile hizmet veriyoruz.


Fibaemeklilik müşterileri olarak, tüm ürünleriniz için en yüksek standartta hizmet alacağınızdan hiçbir kuşku duymamanızı isteriz.

İşlemlerimi nasıl gerçekleştireceğim?

Tüm işlemlerinizi https://internetsube.fibaemeklilik.com.tr adresinden hızlı, güvenli ve zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak istiyorum. Size nasıl ulaşabilirim?

Tüm sorularınız, görüş, öneri ve şikayetleriniz için 444 82 88 Müşteri Hizmetlerimizi arayabilir, musterihizmetleri@fibaemeklilik.com.tr mail adresimize mail atabilir, www.fibaemeklilik.com.tr internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri personelimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

© Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Tüm Hakkı Saklıdır Gizlilik Politikası Kullanıcı Sözleşmesi